Serdecznie witamy!

Cieszymy się z Twoich odwiedzin na naszej stronie. Pozwól, że na wstępie opowiemy czym dokładnie zajmuje się firma Prestige.

Specjalizujemy się w szeroko rozumianym wsparciu technicznym pojazdów oraz profesjonalnym transporcie. Zajmujemy się również organizacją imprez integracyjnych oraz oprawą stoisk targowych i promocyjnych. Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest dla naszych Klientów poziom realizacji tych usług, dlatego chcielibyśmy, abyś przeczytał…

Dlaczego warto zaufać Prestige

  • dysponujemy nowoczesnym sprzętem i pojazdami zapewniającymi komfort jazdy,
  • posiadamy bogate, wieloletnie doświadczenie w pracy dla Klienta prywatnego oraz firm z branż o zróżnicowanym profilu,
  • dopilnowujemy wszystkich formalności, nasza firma jest objęta ubezpieczeniem OCP oraz posiada licencję i certyfikat potwierdzające jakość organizowanego przez nas transportu,
  • zawsze jesteśmy po Twojej stronie, możesz liczyć na życzliwe i sumienne podejście,
  • oferujemy przystępne ceny za usługi najwyższej jakości – sprawdź sam, skontaktuj się z nami!

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami szerokiej oferty Prestige:

  • TRANSPORT – krajowy i zagraniczny. 10-letnia tradycja w połączeniu z doświadczeniem kierowców i solidnymi pojazdami gwarantuje bezpieczny dowóz towaru, ceny ustalamy indywidualnie, zawsze dając możliwość negocjacji.
  • MYJNIA – nasza ręczna myjnia samochodowa to odpowiednie miejsce dla wszystkich zmotoryzowanych. Odwiedź nas i napij się ciepłej kawy, podczas gdy fachowa obsługa skrupulatnie wyczyści Twój samochód.
  • AUTO SERWIS – wykonujemy szybkie i skuteczne naprawy na bardzo atrakcyjnych warunkach. Każdy kierowca powinien mieć pod ręką profesjonalny warsztat samochodowy, na nas się nie zawiedziesz!
  • REKLAMA – realizujemy zamówienia na montaż i obsługę stoisk targowych dla firm branżowych oraz stoiska promocyjne dla osób zainteresowanych reklamą w centrach handlowych, na targach oraz innych spotkaniach promocyjnych . Nasza praca przykuwa uwagę i podkreśla to co najlepsze w Twojej ofercie.

Szeroki wachlarz usług Prestige jest idealny dla zmotoryzowanych oraz przedsiębiorstw. Znaleźliśmy złoty środek między przystępnymi cenami a jakością oferty, która pozwala poczuć się naszemu Klientowi prestiżowo. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych – zapytaj, zorientuj się, pamiętaj że to nic nie kosztuje!